تبلیغات
برای بهترینم - Ensiferum آلبوم را نقد کنید – "یک آقا ارتش"

Ensiferum آلبوم را نقد کنید – "یک آقا ارتش"

یکشنبه 21 خرداد 1396 10:52 ب.ظ

 

Ensiferum آلبوم را نقد کنید

 • Ensiferum آلبوم را نقد کنید

  گروه متال فنلاندی Ensiferum هم اکنون می توانید نامیده می شود جانبازان واقعی این ژانر. Ensiferum در سال ۱۹۹۵ تاسیس انجام گرفت و هنوز هم ترک headbangers با گردن درد در سال ۲۰۱۵، احتمالا حتی افزایش از متداوم هست. باله که نام تجاری خود را از فلز به عنوان فولک متال ملودیک توصیف قویترین آلبوم خود را تا کنون ثبت انجام گرفته هست. آلبوم جدید "یک آقا ارتش، گروه افزایش مهارت خود را در هر سطح نشان می دهد.

  صدا Ensiferum هست که هنوز هم با ترکیب Metal نیز تأثیر مرگ و خواننده های خشن با ملودی های محلی و الهام بخش مشخص انجام گرفته اند. بر روی 'یک آقا ارتش، آنها این ترکیب حتی افزایش کـــرده اند یا نه. این آلبوم با مقدمه ۹۰ ثانیه مارس جنگ "شروع می شود قبل از آن را 'تبر قیامت، یک درب بازکن کلاسیک با گردن شکستن سرعت، مقدار زیادی از عمل دو باس و ریف سریع می شکند. در سبک Ensiferum درست آنها شامل ارجاع به موسیقی محلی روسیه، یک گروه کر و یک هستآسوده در وسط از این موزیک می کند که نه تنها شیار اما همچنین شامل توالی گروه کر قبول مانند. اکثر طرفداران فلزی خوشحال خواهد انجام گرفت.

  کافر گروه ترکان و مغولان، زیر و قطعات فلزی به ارمغان می آورد سنتی تر، برخی از ملودی های گیتار حتی مانند دوشیزه صدا. قوس زیاد از همه این هستفاده گسترده از صدای خواننده باند-گروه کر مانند، یک موضوع تکراری برای باقی مانده از آلبوم هست. هستآسوده در سرمایه گذاری های وسط به موسیقی محلی قرون وسطی قبل از باند میدارد تا با سرعت مجدد. Ensiferum سپس به دنده پنجم با عنوان موزیک، یک آقا ارتش مواجه انجام گرفت. ریف فوق العاده سریع، ملودی تیز و مجدد گروه کر علائم تجاری از این موزیک می باانجام گرفت. ۲ دقیقه تصنیف، بار افتاده، یک هستآسوده هستقبال فراهم می کند.

  شش موزیک باقی مانده از آلبوم اقامت در سطح با کیفیت بالا هست. وسیعی Ensiferum از ساختارهای موزیک حماسی (۱۱ دقیقه، باختری، تآقا، سلطه ') به سرعت موزیک تا ضرب و شتم (' دو نفر از قلمه ') به ماجراهای PROG دوشیزه مانند اواخر (' جنگجو بدون جنگ '). این دشوار هست برای انتخاب یک برجسته از این آلبوم هست. پایان موزیک ها گنجینه کوچک خود را به کشف. نسخه خاصی از «یک آقا ارتش، همراه با سه جایزه از جمله موزیک پوشش کلاسیک 'دباغی که واقعا معقول صدای گروه.

  Ensiferum هست سبک خود را در مقایسه با آلبوم قبلی تغییر نکـــرده هست. نه آنها دهستان فلزات سنگین باخانومویسی انجام گرفته هست. اما چیزی که آنها انجام داده اند این هست که ایجاد یک نام تجاری منحصر به فرد از فلز هست که تشخیص و متفاوت از زیادی از گروههای متال اصلی این روز هست. این هست که جستجو برای دشوار تر، فلز سریع تر و انجام گرفتید هست که شما در این آلبوم پیدا کنید. در عوض شما پیدا کـــردن موزیک به نیکوی گردد که برای یک اجرای خانومده گردن شکستن هست.

  خط پایین این هست که Ensiferum یک آلبوم زیاد قوی که بر روی زیادی از ۱۰ لیست بالا در پایان سال شود منتشر کـــرده اند. جانبازان فلزی از فنلاند صدای خود را حتی افزایش کـــرده اند یا نه. آنها شش پایان طول انتشار آلبوم قوی تر از رکورد به ثبت رانجام گرفت کـــرده هست. : یک آقا ارتش، ادامه منطقی در این ردیف از منتشر قوی هست. به نظر می رسد گروه هست خیلی افزایش به در سال های فردا. سازمان دیده بان آنها خانومدگی می کنند اگر آنها گیم نزدیک به شما.

  http://www.heavymetalbands.info


برچسب ها: Ensiferum ، آلبوم ، را ، نقد ، کنید ، ، "یک ،