تبلیغات
برای بهترینم - روال تمرین برای مردان و پدران مشغول

روال تمرین برای مردان و پدران مشغول

یکشنبه 3 بهمن 1395 01:25 ب.ظ

 

روال تمرین برای مردان و پدران مشغول

 • روال تمرین برای مردان و پدران مشغول

  خوب در اینجا من دوباره هستم، یک پدر برای بار دوم! به نظر می رسد مانند دیروز من تنها بود، با هیچ نگرانی و یا مسئولیت ها، و بیش از اندازه در دست من برای، خوب، هر چه. البته من یک چیز را تغییر دهید، اما باید صادقانه بگویم آن واقعا سخت دائم کار، بودن یک شوهر و یک پدر و مادر، و هنوز هم پیدا کردن فقط یک کمی از زمان برای من بیش از حد. نه به ذکر است که من فقط پول اضافی دروغ گفتن در اطراف که من استفاده می شود ندارد. بنابراین اقامت در شکل و پیدا کردن روال تمرین مناسب و معقول برای مردان مثل من شد تبدیل شدن به بسیار دشوار است.

  خوشبختانه من همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن یک راه برای مدیریت همه چیز دشوار است من روبرو می شوند هر روز و کشیدن آن همه با هم. با این حال، این من تا به حال به قربانی کردن و قطع گوشه و کنار کمی است. که به معنای بدون رفتن به بهترین، سالن بدنسازی مجهز ترین. در ابتدا من بسیاری از مشکلات با این، اما به آرامی متوجه شدم که من تمام تجهیزات تمرین فانتزی نیاز ندارد، و در واقع، من قادر به در واقع همان سطح از تمرین با یک “مجموعه ای بسیار محدود از ابزار بود “در خانه.

  پس چه چیز من در مورد صحبت کردن؟ خوب، مردم معمولا محور به انجام یکی از دو چیز است: آنها یا می خواهید به از دست دادن وزن و یا تن تا با ساختن عضلات. بسیاری از تمرینات طراحی شده برای انجام هر دو وجود دارد، و پس از تمرینات است که انجام هر دو وجود دارد. بیشتر به طور خاص، روال که به طور همزمان هر دو. به سادگی چیدن وزن و انجام برخی از فر تنها به شما تا کنون است. همان که برای مثلا، در حال اجرا. با این حال، ترکیب حرکات مناسب با مقاومت نه تنها عضلات شما کار خواهد کرد، بلکه افزایش سوخت و ساز بدن خود را برای شروع سوزاندن چربی همه خود را در آن، حتی زمانی که شما در حال کار نیست. بنابراین یادگیری از تکنیک های مناسب برای گرفتن بیشتر “بنگ برای جفتک انداختن خود را”، و به حداکثر رساندن مهم است که مقدار کمی از زمان به شما.

  از آنجا که آن را آسان تر از انجام گفت، و ما در حال متولد نمی دانستند این مسائل ، بهترین توصیه من می توانم بدهم این است که خود را از برخی روال تمرین برای مردان با زندگی گیج کننده، که می تواند شما را چگونه به انجام حرکت از سمت راست پیدا کنید، و است که شما را که در آن شما می خواهید به سرعت دریافت، در حالی که هنوز داشتن سرگرم کننده. شما می خواهید برای حفظ آنچه زمان کمی شما را در زندگی خود را برای چیزهایی که واقعا مهم است.

  ممکن است که برای به دست آوردن بدن شما می خواهید، و انرژی و حتی بیشتر، بدون هزینه عضویت در ورزشگاه ماهانه. آیا نمی کنید که توسط چه شما نمی تواند انجام تاکید کرد، در مورد آنچه شما می توانید انجام هیجان زده!

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: روال ، تمرین ، برای ، مردان ، و ، پدران ، مشغول ،