فرم کیترینگ، قالب ها و نامه های تجاری

دوشنبه 20 دی 1395 07:57 ب.ظ

 

فرم کیترینگ، قالب ها و نامه های تجاری

 • فرم کیترینگ، قالب ها و نامه های تجاری

  اگر شما شروع به خدمات پذیرایی، مانند هر مدل کسب و کار دیگر شما به زودی متوجه خواهید شد که کمی منصفانه از کاغذ بازی درگیر وجود دارد. وضعیت های مختلف یک شکل های مختلف کسب و کار غذا، نامه ها و اسناد دیگر نیاز دارد.

  به جای کنار هم قرار دادن یک فرم جدید، اسناد و نامه هم از ابتدا هر زمان که مورد نیاز است مهم است که شما صرفه جویی در وقت با داشتن حروف استاندارد و قالب های دیگر آماده است. سپس آن را به سادگی یک ماده از کشیدن تا یک فرم یا نامه استاندارد بر روی کامپیوتر شما و ساخت برخی از تغییرات کوچک به آن به منظور سفارشی کردن آن برای وضعیت کنونی است.

  هنگامی که شما شروع به در پذیرایی این روزها شما حتی نمی باید برای قرار دادن مجموعه های خود را از کاغذ بازی با هم به عنوان فرم های نمونه و نامه قالب استاندارد می تواند خریداری آنلاین. برخی از کیت راه اندازی پذیرایی برجسته بر روی صفحه اصلی این وب سایت حتی آنها را به صورت رایگان ارائه هنگامی که شما خرید یک راهنمای راه اندازی.

  اجازه دهید یک نگاه دقیق تر در برخی از فرم ها و اسناد دیگر که شما نیاز به زمانی که شما شروع به کسب و کار غذا.

  قالب منو

  شما باید قادر به سرعت با هم یک منو غذا باشد. قالب منو که به راحتی می توانید تغییر داده می شوند و چاپ کرد دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. منو خوب باید کسب و کار کیترینگ لوگو، نام و شعار خود را در بالای و اطلاعات تماس با کسب و کار شما در صفحه پایین داشته باشد. آماده کردن یک صفحه پوشش و همچنین در صورتی که شما می خواهید را به مشتریان تعداد زیادی از منوهای نمونه.

  هر بار که شما به یک رویداد شما همچنین می توانید سفارشی و چاپ کردن منوها برای هر جدول. در نظر بگیرید با استفاده از کاغذ با کیفیت خوب، اندازه کاغذ نامنظم و یا منوها روکش برای اضافه کردن یک لمس اتمام خوب است.

  برخورد با مشتریان

  شما باید انواع حروف استاندارد برای مدیریت مشتریان و ایجاد روابط با آنها داشته باشد. نامه های تایید رزرو خود را قبل از یک رویداد و تشکر از آنان برای کسب و کار خود را پس از آن.

  این نامه ها برای بازاریابی

  حروف سمت راست نیز می تواند شما را با بازاریابی شما کمک کند. شما ممکن است یک نامه درخواست مشتریان راضی به شما گواهی نامه که شما می توانید به وب سایت خود را اضافه کنید به من بدهید. نتایج بهتر می توان با ارائه یک هدیه کوچک در عوض زمان و تلاش را داشتند.

  یکی دیگر از نامه می تواند در چشم انداز که در فهرست خود از تماس هستند، اما هنوز مشتریان تبدیل شده است هدف قرار دادند.

  در نامه دیگری به شما مودبانه می تواند مشتریان راضی خواهم تا به تصویب در برخی از کارت های کسب و کار و یا یک بروشور به چند تا از دوستان و یا همکاران خود را. اگر مشتریان با خدمات خود را خوشحال شده است، از شما می خواهم به سادگی و احتمالا ارائه کوچک مشتریان هدیه رایگان فقط فقط ممکن است به شما کمک کند و برخی از ارسال معارفه در جهت خود را.

  فرم ها و چک لیست برنامه ریزی رویداد

  این مهم است که به نگه داشتن کاغذ در هر رویداد منحصر به فرد است که شما را به تهیه کردن. ورق اطلاعات رویداد عمومی یک وضعیت مناسب برای تدوین تمام جزئیات مشتری و الزامات است.

  شما همچنین نیاز به یک برنامه برای کمک به شما برای این رویداد از قبل آماده و شما نیاز به یک برنامه برای این رویداد است.

  چک لیست رویداد برای آماده شدن برای یک رویداد و مطمئن شوید که هیچ چیز مهم را پشت سر گذاشت و یا فراموش شده مفید است. برخی از لیست های استاندارد آماده برای انواع مختلفی از پذیرایی که شما انجام دهد. بعد از آن شما به راحتی می توانید تنظیمات را به آنها را در صورت موردی برای هر رویداد منحصر به فرد.

  فرم هزینه یابی

  اشکال یابی برای کار کردن هزینه های مواد مورد نیاز را به هر یک از دوره در منوهای خود را مفید می باشد. محاسبه تعداد واحد و یا وزن مواد لازم برای تهیه یک ظرف برای تعداد معینی از مردم است. ضرب این ارقام را با هزینه هر یک از مواد تشکیل دهنده و شما به راحتی می توانید کار کردن هزینه های غذا برای هر دوره.

  برگه های مالی

  فرم ها برای ارسال به نقل از رویداد به مشتریان، صورتحساب آنها و صدور رسید به عنوان سپرده و پرداخت ساخته شده مورد نیاز است. اگر شما بر روی دریافت تمام اقساط در روز از این رویداد پس از آن شما نیز ممکن است نامه برای پیگیری بدهی های بد باید اصرار نکرده است.

  یا نه شما انجام حسابداری برای کسب و کار خود را شما همچنین نیاز به حفظ سوابق از تمام جریان های نقدی در داخل و خارج از کسب و کار خود را. این پس از آن می توانید به حسابدار خود منتقل می شود و یا به عنوان مرجع خود را نگه داشته است.

  فرم کسب و کار غذا های متعدد، حروف استاندارد و قالب هایی که برای شما مفید خواهد بود که شما شروع به کسب و کار خود را کنید و سعی کنید برای تبدیل شدن به سازمان یافته و حرفه ای وجود دارد. گاهی اوقات فرم کسب و کار عمومی کافی است اما هر جا که ممکن شما باید برای نمونه که خاص به صنعت غذا نگاه کنید.

  منبع

برچسب ها: فرم ، کیترینگ ، قالب ، ها ، و ، نامه ، های ،